Warsztat w nurcie systemowym, przeznaczony dla psychoterapeutów w trakcie szkolenia lub w procesie certyfikacji, nakierowany na identyfikację zjawisk mających potencjalny wpływ na prowadzenie psychoterapii.
Kiedy? 7-8 marca 2026 (sobota-niedziela)
Gdzie? Kraków (stacjonarnie)
Trener: Katarzyna Ślęzak
Czas: sobota: 9.00-18.00
niedziela: 9.00-14.00
(12 godz. zegarowych - 17 godz. szkoleniowych, z przerwami)
Cena brutto: 930 zł cena dla członków PSTTSR: 835 zł
zniżki dla członków płatnej społeczności Care Makers i wolontariuszy Projektu The Presja dostępne na serwerach Discord
Warsztat będzie zaproszeniem do wspomnień o swoim dojrzewaniu, do refleksji nad tym, w jakich przekazach międzypokoleniowych i rodzinnych narracjach jesteśmy oraz do analizy osobistych reakcji na materiał wnoszony przez pacjentów/klientów.
Przyjrzysz się własnym wspomnieniom z okresu dojrzewania i ich wpływowi na Twoją pracę terapeutyczną.
Zidentyfikujesz przekazy międzypokoleniowe oraz rodzinne narracje kształtujące Twoje postrzeganie pacjentów.
Przeanalizujesz swoje reakcje na treści wnoszone przez klientów, by lepiej rozumieć ich wpływ na proces terapii.
Rozwiniesz umiejętność świadomego towarzyszenia pacjentom, uwzględniając własne uwarunkowania i mechanizmy reagowania.
CENA DLA CZŁONKÓW ZAMKNIĘTEJ SPOŁECZNOŚCI CARE MAKERS
Aby kupić dostęp do szkolenia w tej cenie, musisz być członkiem zamkniętej społeczności Care Makers w momencie rejestracji, płatności i w trakcie trwania szkolenia.
Na tę edycję warsztatu rozwojowego przewidzieliśmy 10 miejsc. Warsztat skierowany do psychoterapeutów w trakcie szkolenia lub w procesie certyfikacji. Aby się zarejestrować, kliknij poniższy przycisk, wypełnij formularz rejestracyjny i wybierz metodę płatności. Zostaniesz zarejestrowany po opłaceniu uczestnictwa w warsztacie.
Warsztat odbywa się w Krakowie (szczegóły zostaną przesłane uczestnikom drogą mailową) i jest prowadzony w sposób interaktywny, z wykorzystaniem różnorodnych metod aktywizujących uczestników. Uczestnicy będą mieli okazję do pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej - w mniejszych zespołach czy parach.
Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor aplikant Sekcji Naukowej Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (SNPiTR PTP). Specjalistka psychoterapii dzieci i młodzieży.Certyfikowana terapeutka i specjalistka terapii środowiskowej PTP. Kierowniczka zespołu terapeutycznego w Centrum dla Rodzin w Krakowie. Ukończyła całościowe szkolenie podyplomowe z psychoterapii oraz dodatkowe szkolenia w obszarze terapii systemowej i poznawczo-behawioralnej terapii dzieci i młodzieży.
Dydaktyk, współautorka wystąpień konferencyjnych i publikacji naukowych. Prowadzi szkolenia dla profesjonalistów, w ramach kursów psychoterapii i szkoleń specjalizacyjnych. Superwizuje procesy psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym prowadzonych w Ośrodkach Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, a także pracę Opiniodawczych Zespołów Sądowych Specjalistów.